Jako jeden z největších Muay Thai vývozců a maloobchodníků z Thajska dodáváme velkou škálu authentických a vysoce kvalitních materiálů Muay Thai, Muay Thai Shorts, Thai Boxing Gear a oblečení včetně Muay Thai vesty a bundy za nejvíce konkurenceschopné ceny. Kontaktujte nás, ať už jste klub bojových umění, Muay Thai tělocvična, sportovní klub, prodejce boxerského vybavení nebo distributor sportovního vybavení, nebudete zklamáni v našich produktech Muay Thai.


Hledáte-li originální produkty Muay Thai vyrobené v Thajsku známými továrnami Muay Thai, pošlete nám svůj dotaz dnes.

ZAHÁJTE VLASTNÍ ZNAČKU
Jsme schopni vyrobit některý z originálních produktů Muay Thai pod vaší vlastní značkou s vaším logem pro váš obchod, klub nebo tělocvičnu (OEM), jako jsou například velkoobchodní šortky Muay Thai, personalizované vybavení pro box, například Muay Thai Rukavice, Boxers Shin Pads, Head Guard , Punch Mitts, Podložky a Kick Paos atd. A další vybavení Muay Thai včetně boxerských rukávů, kotníků, pytlů, dárků a suvenýrů.
Nezapomeňte, že můžeme vyrábět produkty GRADE A s vaší značkou a logem, které nemají minimální objednávku.

VÝHODY
- Speciální a konkurenceschopné velkoobchodní ceny Muay Thai Shorts, Muay Thai Rukavice, Muay Thai trička a další produkty Muay Thai.
- Originální a autentická TOP KVALITA Muay Thai produkty z Thajska slavnými továrnami Muay Thai jako TWINS, KANONG, BOXSENSE, CLASSIC, LUMPINEE a NATIONMAN.
- Žádné minimální množství
- Dodáváme a distribuujeme po celém světě
- Muay Thai Club a promo akce a exkluzivní ceny
- Oddaný tým pro zákazníky, který má zkušenosti s výrobou produktů Muay Thai již více než 15 let.

KTEŘÍ MOHOU TĚCHTO PŘÍNOSŮ

- Majitel Muay Thai Gym, kteří chtějí mít vybavení pro box s vaším jménem a logem.
- Sport Club nebo Majitel fitness klubu, který hledá vysoce kvalitní Muay Thai zboží ve velkém.
- Prodejci a distributory sportovního vybavení, kteří věří v Muay Thai a mají zájem o opětovné prodeje produktů a vybavení Muay Thai.
- Každý, kdo miluje MUAY THAI.

Pošlete nám prosím svůj dotaz na adrese info@boxsensegear.com

Příklady vlastních produktů: