Předání i zpětném

dodávka politika

Máme loď "na skladě" položky do 24-72 pracovních hodin přímo z Thajska prostřednictvím mezinárodního Registru pro leteckou poštu po zaplacení odbavení. (Viz Stav na každé produktové stránce. V sezóně může stav nemusí být přesná. V případě naléhavé, může zákazník kontaktovat požádat stav zásob ještě před nákupem.)
dodací adresa
Používáme pouze dodací adresu, kterou poskytují na našich webových stránkách, a to na webových stránkách platební brány nebo PayPal. Obdržíte potvrzovací e-mail po provedení objednávky s námi. Prosím, ujistěte se, že dodací adresu, je správné.
ČAS DORUČENÍ
Po odeslání, pošleme vám potvrzovací e-mail s informací o sledování. Dodací lhůta z Thajska je asi 10 až 14 pracovních dnů (přibližně 2-3 týdny).
Pro některé země je dodací lhůta může být delší vzhledem k celní službě jednotlivých zemí.
SLEDOVAT A STOPOVAT
V našem potvrzením odeslání e-mailu obdržíte odkaz pro zobrazení informací o sledování. Nebo, pokud potřebují naši pomoc, pošlete nám e-mail. Pomůžeme vám velmi brzy.
Neuplatněný / ŠPATNĚ / NEDOSTATEK ADRESA
Vyměnit za novou zásilku pro který nebo Nesprávné / Nedostatečná adresa, budeme muset účtovat nové expediční poplatek.
CLA FEE / TAX
Zákazníci budou odpovědné za celní poplatek nebo daň. My nezahrnují poplatek v naší ceně.

Nákup zboží online pocházejícího ze země mimo Evropskou unii. Přečtěte si více prosím klikněte zde.

REKLAMAČNÍ ŘÁD
Výměna / Vrácení

Akceptujeme výrobky, pokud se objeví nové v originálním balení s popiskem k výměně nové velikost, styl nebo barvu, nebo vrácení peněz do 30 dnů po datu, že produkty dorazily na doručovací adrese. K výměně, je kupující odpovědný za přepravu vrátí zpět k nám a pro expedici nových výrobků.
Na vrácení peněz, kupující zaplatí poplatek přepravní návratu a jakmile produkty dorazí v naší kanceláři, bude vrácena hodnota produktu. Náklady na dopravu nemůže být vrácen. Pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás.
Poškození
Všechny škody, jako jsou škody způsobené v továrně nebo společnosti, dopravy nebo poškození po prvním použití. Napište nám na reklamaci do 30 dnů od obdržení tohoto produktu. Zákazníci budou požádáni, aby se pár fotek škod a položil několik otázek během tvrzení. Po nároku odpor, bude nový výrobek vyměnit za vás bez jakýchkoli nákladů.

Upozorňujeme, že vlastní produkty, jako jsou speciální velikosti nebo individuálních položek nelze přijmout k návratu ke výměnu nebo vrácení peněz.